![empty cart](/themes/alleop-child/assets/images/gr-empty-mini-cart.png)
- Изчерпано
Δυστυχώς, αυτό το προϊόν είναι προς το παρόν εκτός αποθέματος. Αν επιθυμείτε να σας ενημερώσουμε όταν είναι ξανά διαθέσιμο, παρακαλούμε αφήστε μας ένα e-mail.
Στο Απολαύστε τον πρωινό σας καφέ με την καφετιέρα Schwartz Zilan. Με όγκο 600 χιλιοστόλιτρων, είναι κατάλληλο για μεγάλη οικογένεια. Η συμπαγής του είναι ένα ξεχωριστό χαρακτηριστικό και ένα μεγάλο πλεονέκτημα και θα πιάσει ελάχιστο χώρο στον πάγκο της κουζίνας σας. Με τη λειτουργία διατήρησης της θερμοκρασίας, η καφετιέρα θα σας επιτρέψει να πίνετε ζεστό και αρωματικό καφέ για ώρες.
Γιατί να επιλέξετε την καφετιέρα Zilan ZLN-7887;
✓ Χωρητικότητα: 0,6
✓ Ένδειξη στάθμης νερού
✓ Αποσπώμενο καλάθι Филтърυ
✓ Αφαιρούμενο μόνιμο Филтър
✓ Λειτουργία διατήρησης θερμότητας
✓ Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης με φωτεινή ένδειξη
✓ Μήκος καλωδίου: 1 m
✓ Γυάλινη κανάτα ανθεκτική στη θερμότητα
✓ Βάρος: 1,2 kg
✓ Τροφοδοσία: 220-240 V
✓ Ισχύς: 600W
Χαρακτηριστικά
@CUSTOMER_NAME@
@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@@COMMENT_COMMENT@