![empty cart](/themes/alleop-child/assets/images/gr-empty-mini-cart.png)
- Изчерпано
Δυστυχώς, αυτό το προϊόν είναι προς το παρόν εκτός αποθέματος. Αν επιθυμείτε να σας ενημερώσουμε όταν είναι ξανά διαθέσιμο, παρακαλούμε αφήστε μας ένα e-mail.
Η συσκευή διαθέτει δύο χώρους ψησίματος - γκριλ και επίπεδη επιφάνεια. Το ραβδωτό μέρος του ταψιού είναι ιδανικό για το μαγείρεμα όλων των ειδών κρέατος. Το επίπεδο μέρος του ταψιού είναι ιδανικό για να μαγειρέψετε ψάρια, αυγά, ζαμπόν, μανιτάρια, ντομάτες, κρεμμύδια και άλλα. Είναι επίσης πολύ βολικό για να διατηρείτε το φαγητό ζεστό.
Το λίπος που διαχωρίζεται από το φαγητό ρέει στον δίσκο κάτω από το πιάτο, ο οποίος μπορεί εύκολα να τραβηχτεί έξω και να καθαριστεί.
Η συσκευή διαθέτει έναν βολικό, αφαιρούμενο θερμοστάτη από 80 έως 250 ° C. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τη σχάρα ως θερμαντική πλάκα με θερμοστάτη, ο οποίος διατηρεί αυτόματα τα πιάτα με την απαιτούμενη θερμοκρασία.
Χαρακτηριστικά
Μη διστάσετε να μας πείτε την γνώμη σας. Πώς θα βαθμολογούσατε το προϊόν σε κλίμακα 1 έως 5;
@CUSTOMER_NAME@
@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@@COMMENT_COMMENT@