![empty cart](/themes/alleop-child/assets/images/gr-empty-mini-cart.png)
- Изчерпано
Δυστυχώς, αυτό το προϊόν είναι προς το παρόν εκτός αποθέματος. Αν επιθυμείτε να σας ενημερώσουμε όταν είναι ξανά διαθέσιμο, παρακαλούμε αφήστε μας ένα e-mail.
![]() | Το πάνω δοχείο είναι ένα ατμόπλοιο (ένα ατμόπλοιο) με πολλές τρύπες στο κάτω μέρος για να εισχωρήσει ο ατμός. Οι καρποί τοποθετούνται σε αυτό, αλλά δεν χρειάζεται να κοπούν. |
Το μεσαίο δοχείο είναι ένα δοχείο με άνοιγμα στη μέση που επιτρέπει στον ατμό να εισχωρήσει στο πρώτο δοχείο. Η λειτουργία του είναι επίσης να συλλέγει το εξαγόμενο υγρό. | ![]() |
![]() | Το χαμηλότερο δοχείο περιέχει το νερό που δημιουργεί τον ατμό για την όλη διαδικασία. |
Χαρακτηριστικά
@CUSTOMER_NAME@
@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@@COMMENT_COMMENT@