![empty cart](/themes/alleop-child/assets/images/gr-empty-mini-cart.png)
- Изчерпано
Δυστυχώς, αυτό το προϊόν είναι προς το παρόν εκτός αποθέματος. Αν επιθυμείτε να σας ενημερώσουμε όταν είναι ξανά διαθέσιμο, παρακαλούμε αφήστε μας ένα e-mail.
Φτιάξτε τα μαλλιά σας με ακρίβεια με πιστολάκι μαλλιών SAPIR SP 1100 CPD . Καλύπτει όλες τις απαιτήσεις που μπορεί να έχετε για ένα πιστολάκι μαλλιών. Η ισχυρή ροή αέρα 2200W παρέχει εξαιρετικά αποτελέσματα styling , επιταχύνοντας και διευκολύνοντας το στέγνωμα . Η απαιτούμενη ταχύτητα (2 βαθμοί) και η θερμοκρασία (3 βαθμοί) προσαρμόζονται εξαιρετικά εύκολα για να δημιουργήσετε το τέλειο χτένισμα χωρίς καμία προσπάθεια.
Το πιστολάκι μαλλιών Sapir έχει τη βέλτιστη θερμοκρασία στεγνώματος καθώς και πρόσθετη προστασία από την υπερθέρμανση.
Με το πιστολάκι αποκτάτε ένα συμπυκνωτή , με τη βοήθεια του οποίου θα φορμάρετε με ακρίβεια τα μαλλιά σας και με τον διαχύτη που περιλαμβάνεται θα πετύχετε απίστευτο όγκο, πυκνότητα και θα τονίσετε τις μπούκλες σας.
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
- 2 επίπεδα ταχύτητας (χαμηλό / υψηλό)
- 3 επίπεδα θερμοκρασίας (κρύο / ζεστό / ζεστό)
- Περιλαμβάνεται Hub
- Ηλεκτροκινητήρας υψηλής ποιότητας
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Δαχτυλίδι ανάρτησης
Χαρακτηριστικά
@CUSTOMER_NAME@
@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@@COMMENT_COMMENT@